Plesová sezóna 2024 je tu a s ňou prichádza vzrušujúci výber šiat a doplnkov. Šperky sú neoddeliteľnou súčasťou každého plesového outfitu – dokážu premeniť aj najjednoduchší vzhľad na oslňujúci bál. Pri výbere ideálnych šperkov je dôležité zohľadniť nielen najnovšie trendy, ale aj to, ako šperk doplní váš štýl a šaty, ktoré ste zvolili.

Trendy plesových šperkov pre rok 2024

Geometrické tvary: Tento rok sú v móde aj geometrické tvary. Od kruhových náušníc až po štvorcové prstene, tieto šperky pridávajú večernej róbe moderný a zároveň nadčasový nádych.

Vintage inšpirácie: Vintage šperky prinášajú nádych nostalgie a sofistikovanosti. Či už ide o jemné perlové náušnice alebo o prstene s veľkými kameňmi, vintage šperky sú výrazným a elegantným doplnkom.

Trblietavé kamene: Lesk a trblietanie sú kľúčové pre plesovú sezónu. Šperky so zirkónmi, diamantmi či inými drahými kameňmi odrážajúcimi svetlo zabezpečia, že budete v centre pozornosti.

sperky na plesovu sezonu

Ako vybrať šperky podľa typu šiat?

Šaty bez ramienok: Ideálnou voľbou sú dlhé náušnice, ktoré opticky predĺžia línie krku a pridajú dotyk elegancie. Vyhnite sa príliš veľkým náhrdelníkom, ktoré by mohli odvádzať pozornosť od šiat.

Opulentné šaty: Ak sú vaše šaty samy o sebe výrazné, zvoľte jemné a drobné šperky, ktoré doplnia váš outfit bez toho, aby s ním súperili.

Minimalistické šaty: Toto je príležitosť zvoliť odvážnejší šperk, ako je napríklad výrazný náhrdelník alebo náramok, ktorý bude hlavným prvkom vášho outfitu.

Zlatníctvo Carmen ponúka široký výber šperkov, ktoré sú ideálne pre nadchádzajúcu plesovú sezónu. Od tradičných perlových súprav po moderné geometrické kúsky, v našej kolekcii nájdete šperky, ktoré dokonale doplnia váš plesový outfit.

Pri výbere šperkov na ples je dôležité myslieť nielen na to, aby ladili s vašimi šatami, ale aj na to, aby ste sa cítili pohodlne a sebavedomo. Navštívte našu predajňu v Europa SC, Banská Bystrica, kde nájdete široký výber šperkov na každú príležitosť. Nezabudnite, výber správnych šperkov môže váš plesový zážitok povýšiť na úplne novú úroveň!


Carmen

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 10% na prvý nákup a zľavu 5% na všetky ďalšie nákupy v našej predajni.

Navyše budete informovaný o všetkých pripravovaných novinkách.


This will close in 0 seconds