Deň sv. Valentína všetci poznáme ako sviatok lásky. Je ideálnym časom na vyjadrenie vašich citov prostredníctvom premysleného darčeka. Šperk v tomto prípade môže znamenať viac než len dar. Je to symbol lásky a pozornosti, ktorý vyjadruje hlboké emócie. Ak premýšľate, aký šperk by vašu partnerku či partnera na Valentína najviac potešil, máme pre vás niekoľko tipov.

Význam a symbolika šperkov

Tradičný symbol večnej lásky a nezlomnosti je diamant, ktorý je známy svojou tvrdosťou a odolnosťou. Diamantový šperk, či už prsteň, náhrdelník alebo náušnice, je preto vyjadrením pevného puta a nezlomnej lásky. 

Srdce je svetovým symbolom lásky, preto je na Valentína tento motív šperku veľmi obľúbený. Šperky so srdcovými motívmi, ako sú prívesky alebo náramky, sú veľmi jasným prejavom lásky.

Ak ste náročnejší a chcete pre svoju polovičku niečo špeciálne a jedinečné, veľmi populárne je práve gravírované správy, iniciálok alebo dátumov významných udalostí na šperk. To urobí šperk jedinečným a osobným.

Nápady na valentínske šperky

Ak hľadáte niečo elegantné, jemný diamantový náhrdelník alebo perlové náušnice môžu byť vhodným darom, ktorý sa hodí ku každému outfitu. 

Minimalistický náramok alebo štýlový prsteň s moderným dizajnom je ideálnym darom pre ženu, ktorá uprednostňuje súčasný štýl.

Romantickú dušu určite poteší srdcový prívesok alebo šperk s ružovým kameňom. Takto môžete krásnym spôsobom vyjadriť vašu romantickú stránku.

Valentín je oslavou lásky vo všetkých jej podobách. Správny šperk môže byť nielen nádherným darom, ale aj trvalou pamiatkou na vaše spoločné chvíle. Navštívte našu predajňu v Europa SC v Banskej Bystrici, aby ste našli ten perfektný šperk. Nezabudnite, šperk vybraný s láskou a starostlivosťou je viac než len dar – je to poklad na celý život.


Carmen

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 10% na prvý nákup a zľavu 5% na všetky ďalšie nákupy v našej predajni.

Navyše budete informovaný o všetkých pripravovaných novinkách.


This will close in 0 seconds