Spokojní zákazníci

Svadobný deň

,,Pripravoval som sa na deň D - zásnuby. Potreboval som poradiť, aj keď v hlave som už dáku predstavu o snubnom prsteni mal. Napriek fakt širokému výberu som po chvíli uvažoval už len nad 2 prsteňmi. Personál je veľmi vnímavý a skvele mi poradil."

Ivan Petrík

Najväčší výber šperkov v kraji

,,Najlepší výber tovaru v okolí, majú tam nádherné veci."

Martina Viktorova GRS-Slovakia

Príjemný personál

,,Veľmi milý a ochotný personál, neskutočný výber zlatých šperkov."

Iveta Hagenova

Oprava naušnice

,,Moje hodnotenie musí byť veľmi pozitívne, pretože som sa pri mojej žiadosti o pomoc s opravou detskej náušnice (ktorú sme tu pred viac ako 2-mi rokmi kúpili pre našu malú k jej krstu) stretol s ochotou vec čo možno najrýchlejšie riešiť (podotýkam, že účtenku už dávno nemám a vec teda neriešili z dôvodu, že museli ale preto, že mi chceli pomôcť). Čo je asi ale ešte dôležitejšie je fakt, že jednanie so mnou ako zákazníkom bolo tak zo strany majiteľky ako aj personálu zlatníctva v prvom rade ľudské a zároveň profesionálne. Ďakujem a prajem im, aby si takýto prístup k zákazníkom zachovali aj naďalej."

Martin Kamesch

Určite sa vrátim zas a znova

,,Už dlho som sa nestretla s takým úžasným prístupom k zákazníkovi. Ochotní, milí. Výber naozaj široký. Aj kvalitovo som veľmi spokojná. Určite sa sem budem vracať."

Miroslava Líšková

Carmen

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 10% na prvý nákup a zľavu 5% na všetky ďalšie nákupy v našej predajni.

Navyše budete informovaný o všetkých pripravovaných novinkách.


This will close in 0 seconds