MDŽ v období pandémie...

ZÁSNUBNÝ PRSTEŇ:

Možno sa Vám bude zdať, že je to klišé zasnúbiť sa v sviatky, keď ženy čakajú pozornosť a darčeky,ale opak je pravdou. Či už ide o prekvapenie, alebo očakávanú udalosť, prsteň z lásky nikdy nepríde nevhod. Zásnubný deň nemá žiadne pravidlá a je iba na vás, v ktorý deň si zvolíte ako ten správny.

ZLATÁ RETIAZKA:

Ženy sú tvory zdobiace sa a či už ide o jemnú pôvabnú dámu alebo extravagantnejší typ, pre každú jednu vieme určit a vybrať ten správny kúsok. Retiazky minimalistické, či s briliantovým príveskom, každá jedna dodá dáme tú povestnú "čerešničku na torte" k jej outfitu a navyše bude nosiť kúsok vašej pozornosti stále pri sebe.

NÁRAMOK NA ZNAK PRIATEĽSTVA:

Kto povedal že na deň žien by mali obdarovávať iba muži? Deň žien oslavujú tak ako vaše mamky, tak aj babky, sestry či dcéry a darček venovaný v tento deň udrží pamiatku na tento okamih večne. Pri takejto príležitosti odporúčame náramky z našej dielne, ktoré inde nenájdete a každý z nich je jedinečný. Sme si istí, že radosť urobia prevelikú a navyše každý pohľad na náramok obdarovanej vyčarí úsmev na tvári zo spomienkového okamihu.

NÁUŠNICE:

Ako obzvláštniť aj najjednoduchší outfit? Predsa kontrastnými alebo zaujímavými náušnicami. Či visiace, napichovacie, každej dáme pristanú iné. K žltému podtónu pokožky pristane žlté zlato, naopak ružovému podtónu biele. Ak chcete vsadiť na istotu, odporúčame stále obľúbenejšie ružové zlato, ktoré vyzerá dobre pri akejkoľvek farbe pleti.

HODINKY:

Hodinky patria medzi najčastejšie darčeky vobec. Darovať ich, je krásne gesto a može rozprávať aj príbeh začiatku alebo konca kapitoly v živote. Náramkové hodinky sú tiež praktickou a módnou záležitosťou a dôležitým meradlom toho najvzácnejšieho čo máme - času.

 

My v Zlatníctve Carmen nenechávame nič na náhodu a sme pripravení pomôcť Vám s výberom toho najvhodnejšieho darčeka pre akúkoľvek vzácnu dámu vášho života.

 

                                                                                                     26.02.2020 Monika Recsková