Narodenie dieťaťa alebo jeho krst sú významné udalosti v živote každej rodiny. Jedným z tradičných darčekov pri týchto príležitostiach sú náušnice. Ale ako vybrať tie správne? V tomto článku vám ponúkneme niekoľko tipov, ako vybrať dokonalé náušnice pre tieto výnimočné okamihy.

Bezpečnosť na prvom mieste

Pri výbere náušnic pre bábätko alebo malé dieťa je dôležité myslieť na bezpečnosť. Odporúčame vyberať náušnice s plochými zadnými časťami, aby neškriabali alebo nepohodlne netlačili na hlavičku dieťaťa pri ležaní.

Kvalitné materiály

Vyberajte náušnice vyrobené z hypoalergénnych materiálov, ako je napríklad zlato. Pri zlate je menej pravdepodobné, že vyvolá alergickú reakciu alebo podráždenie citlivej kože dieťatka.

Jednoduchý dizajn

Pre malé deti sú ideálne jednoduché a elegantné dizajny, ako sú malé perly, kruhy alebo srdiečka. Tieto náušnice sú nielen krásne, ale aj praktické, pretože sa nezachytávajú o oblečenie alebo plienky.

Budúcnosť na pamäti

Pri výbere náušníc pre krst alebo narodenie dieťaťa môžete tiež myslieť na budúcnosť. Vyberte si náušnice, ktoré dieťa môže nosiť aj v neskoršom veku, keď bude staršie.

Personalizácia

Niektoré zlatníctva, vrátane nášho Zlatníctva Carmen, ponúkajú možnosť personalizácie náušnic. Môžete pridať iniciály dieťaťa, dátum narodenia alebo iné špeciálne detaily, ktoré robia náušnice jedinečnými a osobitými.

Náušnice sú tradičným a významným darčekom pri narodení alebo krste dieťaťa. S pravým výberom môžete dať darček, ktorý bude trvať celý život a bude pripomínať tento výnimočný okamih. Navštívte nás v Zlatníctve Carmen a naše skúsený tím vám pomôže vybrať dokonalý pár náušníc pre vaše malé zlato.


Carmen

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 10% na prvý nákup a zľavu 5% na všetky ďalšie nákupy v našej predajni.

Navyše budete informovaný o všetkých pripravovaných novinkách.


This will close in 0 seconds