Je čas svadieb a nielen nevesta, ale aj družička zvažuje možnosti, aby na svadbe vyzerala elegantne. 

Je to čas, keď sa dvaja ľudia rozhodnú spojiť svoje životy a sláviť lásku, ktorá ich spája. Na svadobnom dni sú okrem novomanželov v centre pozornosti aj družičky – blízke priateľky a rodinné príslušníčky, ktoré podporujú nevestu počas jej veľkého dňa.

Je potrebné si ale uvedomiť, že na svadbe by mala byť stredobodom pozornosti nevesta a nie družička a k tomu je potrebné prispôsobiť, okrem šiat, aj výber šperkov.

Prinášame vám pár tipov, aké šperky zvoliť, ak si vás nevesta vybrala za družičku.

Náramky

Náramky môžu byť pekným doplnkom pre družičky. Výber by mal zahŕňať jemné retiazkové náramky alebo tenké náramky s malým príveskom. Ak sú šaty družičiek bez ramienok, doplňte ich vzhľad krásnym náramkom, ktorý bude subtilným detailom. Vyhnite sa gýčovým náramkom a vsaďte radšej na decentný vzhľad.

Prstene: Jemný symbol spojenia

Prstene pre družičky by mali byť nenápadné a elegantné. Malé a decentné prstene s drahými kameňmi alebo klasickými vzormi sú skvelým výberom. Tieto prstene môžu byť aj peknými spomienkami na tento špeciálny deň a na priateľstvo, ktoré družičky s nevestou zdieľajú. Menej je viac – a to platí aj v tomto prípade. Zvoľte radšej jeden decentný prsteň ako celú sadu na každý prst. 

Brošne

Brošne sú nápadným doplnkom, preto je dôležité zvoliť nenápadné a štýlové kúsky. Kvety, motívy alebo prírodné tvary sú vhodnou voľbou.

Náušnice

Náušnice sú jedným z najpôsobivejších prvkov ale opäť je potrebné myslieť na to, že nejde o svadbu družičky ale nevesty. Vyhnite sa okázalým náušniciam. Zvoľte radšej jemné vzory a primerané veľkosti. Ideálne je, ak poznáte aj vkus nevesty a tomu si prispôsobíte výber. 

Šperky pre družičky nemusia ladiť so šperkami nevesty, ale mali by sa dopĺňať. 

Napríklad, ak má nevesta na sebe perlový a diamantový náhrdelník, družičky budú vyzerať úžasne v jednoduchom pramienku z perál. Ak má nevesta visiace diamantové náušnice, nechajte družičky nosiť trblietavé diamantové puzety.

Je témou vašej svadby rozprávková romanca? Rhodium nekonečný náhrdelník alebo elegantný srdiečkový náhrdelník sú perfektné!

Máte rustikálnu svadbu vo svojom dvore ? Skvelým šperkom v tomto prípade sú vrstvené náramky.  

Možnosti sú nekonečné… 

Dbajte aj na štýl svadby. Ak je v tradičnom duchu, nie je vhodné, ak prídete s extravagantnými kúskami. Ak je svadba honosná, nič nepokazíte perlami, prípadne prsteňom s diamantom.

Bez ohľadu na to, aké šperky si vyberiete, uistite sa, že dopĺňajú šperky nevesty bez toho, aby boli príliš zladené. Nevesta by mala VŽDY vyniknúť! 


Carmen

Zaregistrujte sa a získajte zľavu 10% na prvý nákup a zľavu 5% na všetky ďalšie nákupy v našej predajni.

Navyše budete informovaný o všetkých pripravovaných novinkách.


This will close in 0 seconds