O nás

Nechajte sa stiahnuť do sveta zlatníctva CARMEN.

Do sveta módy, luxusu a noblesy. Vítame Vás a veríme, že Vám budeme robiť príjemnú spoločnosť. Keďže sa snažíme byť pri Vás celý život, od narodenia cez prvé lásky, zásnuby, svadbu, narodenie potomka až po významné životné jubileá, naučili sme sa ponúkať Vám  nielen najpestrejší sortiment šperkov a hodín, ale aj prvotriedne služby. Veríme, že u nás nájdete všetky potrebné informácie a tešíme sa na Vašu návštevu v našich predajniach.

V tomto svete žijeme ako firma od roku 1995, vieme všetko o šperkoch a naše skúsenosti Vám každodenne tlmočíme. Radi sa s Vami delíme o naše vedomosti, radi s Vami a s rešpektom Vám splníme Vaše želania. Sme nielen profesionáli, naviac sme ľudia s vkusom a ľudským prístupom. Vážime si Vašu dôveru a na znak vďačnosti sa staráme o Vašu spokojnosť.

Sme "TRENDY", pretože šperk môže byť  nielen klasický, ale chceme, aby sa stal súčasťou Vašej osobnosti, aby ste sa s ním stotožnili a aby Vás prezentoval. Chceme, aby ste vďaka nám boli vždy takí, akí práve potrebujete byť. Chceme, aby sme mohli splniť vždy Vaše želania a sme pripravení urobiť pre to maximu.

Keďže vieme, že krása si najviac rozumie s kvalitou, vyberáme pre Vás šperky svetových značiek, ktoré venujú kvalite prvoradú pozornosť.


Ponúkame Vám

  • zlaté šperky najvychýrenejších firiem Miluna, BARAKA, ARKANO, ALO, Guy Laroche
  • švajčiarské hodinkové značky TISSOT a CERTINA
  • fashion značky najzvučnejších mien ako sú Emporio Armani, Hugo Boss, Michael Kors, Cerruti, Tommy Hilfiger, DKNY, LACOSTE, D&G, Burberry, Calvin Klein, S.Oliver, Just Cavalli a iné

Log in

vytvoriť konto